fbpx

Rôzne iné - video a popis hier

Waltz of the Wizard

Zoberiete odvahu a prejdete tajomnými rozvrzanými starodávnymi vrátami? Ak áno, budete mať na okamih možnosť vžiť sa do úlohy starého kúzelníka na vrchole starovekej veže. Za ten zážitok Waltz of the Wizard rozhodne stojí.

MasterpieceVR

MasterpieceVR je prvý spoločný 3D obrazový, sochársky a modelovací program pre VR. Umožňuje vytvárať umelecké diela, znaky a objekty. Spojte sa s ľuďmi kdekoľvek na svete a tvorte spolu v reálnom čase.


Ropes And Dragons

Virtuálna hra pre celú rodinu. Môžete sa stať kúzelníkom v nádhernom svete. Užite si veľa prekážok a nakŕmite očarujúceho draka svojimi obľúbenými cukrovinkami pomocou kúzelnej paličky.


Nvidia's VR Funhouse

Zažite na vlastnej koži čaro klasických atrakcií amerických pútí a siahnite si až na samotné dno svojich zručnosťou v tejto zábavnej jarmočnej aplikácii.


Belko VR: An Escape Room Experiment

Hra typu Escape Room. „Čo znamená prežiť v práci?“ Hráči riešia sériu náročných hádaniek, aby unikli z ich kancelárie skôr ako mikročip v ich hlave exploduje.


The Lab

Lab je balík minihier. Okrem nich je uprostred laboratória stôl s ovládačom na Dron, mašinka s héliom na nafukovanie balónikov a luk. Okolo pobehuje roztomilý robopes, ktorého môžete pomaznať, alebo mu hádzať veci na aport.


Accounting

Táto šialená hra Vás zavedie do ešte šialenejšieho, za to nádherne spracovaného sveta ťažiaceho z humoru Ricka a Mortyho. Kto vie anglicky, nemusí ani poznať tento seriál a hru si maximálne užije.


Lazerbait

Laserbait - velíte hviezdnej flotile a snažíte sa obsadiť ďalšie planéty. Rozmiestnujete strategicky lode tam, kde si myslíte, že by to malo najväčší účinok. Verte, že sa pri tejto hre aj zapotíte.


Blueshift

Lietajte v obrovskej krajine s absurdnou rýchlosťou. Roztiahnite krídla a použite rakety na posúvanie, triky, skoky alebo čokoľvek, čo si dokážete predstaviť.


Rexodus

Hra je podľa filmu Dark Horse Rexodus. Je to VR vo vesmíre, kde dinosaury nezanikli ale opustili Zem. Využívajúc vlastnú technológiu, prechádzajú cez galaxiu.

  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok