fbpx

Simulátory a vzdelávacie - video a popis hier

Job Simulator

Práca je asi to posledné, čo chcete teraz riešiť. V prípade Job Simulatora rozhodne urobte výnimku. Vo svete, kde roboty nahrádzajú všetky ľudské pracovné miesta, prejdite do „Simulátora práce“, aby ste sa dozvedeli, aké je to „pracovať“.

theBlu

Jedná sa o tri nádherné scény pod morom. Zažite úžas a veľkoleposť oceánu a stretnite sa tvárou v tvár s niektorými z najviac inšpiratívnych druhov na planéte.


Star Trek Bridge Crew

VR konečne dostáva poriadny titul a to Star Trek Bridge Crew. V hre sa môžu spojiť až štyria hráči a ovládať vesmírnu loď rovnako ako to poznajú zo Star Trek filmov a seriálov.


Google Earth VR

Tak, ako ste na to pri Google Earth zvyknutí, môžete aj v Earth VR “lietať” ponad mestá, dediny, rieky, kopce či moria a užiť si pohľad v prvej osobe.


Richie's Plank Experience VR

Bojíte sa výšky? Vyvezte sa výťahom na najvyššie poschodie a vstúpte na dosku, ktorá je 160 metrov vysoko nad zemou. Potom sa odvážte prejsť až na koniec!


The Body VR

Cestujte cez krvný obeh a zistite, ako krvné bunky pracujú na šírení kyslíka v tele. Vstúpte ako jedna z miliárd živých buniek do nášho tela a dozviete sa, ako organely spolupracujú na boji proti smrteľným vírusom.


Everest VR

V rámci kategórie simulátorov prichádza vítaná zmena. Vylezte na Mount Everest a  dosiahnite vrchol. Neporovnateľná vizuálna vernosť v kombinácii s vysokou hrateľnosťou Vás dostane.


Lifeliqe VR Museum

Lifeliqe VR múzeum prináša interaktívne študijné skúsenosti do VR. Nauč sa niečo o bunke, môžeš sa pridať k dinosaurom a ísť s nimi na prechádzku alebo sa niečo dozvedieť o stredoveku.


Surgeon Simulator

Staňeš sa chirurgom alebo patológom? Skúšaj rôzne strašidelné nástroje na podivnom pacientovi, ktorý potrebuje zbrusu nové srdce a iné orgány.


NoLimits 2 Roller Coaster Simulator

NoLimits 2 je najlepšia simulácia, ktorá vám umožní zažiť autentické vzrušenie z horskej dráhy. Nasadnite do vozíka a odvezte sa na najznámejších dráhach na svete.

  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok