fbpx

Závodné a športové - video a popis hier

Fancy Skiing VR

Hráči používajú ovládače rovnako ako lyžiarske palice. Skoky cez veľké kaňony, divoká zver. Snažte sa vyhnúť prekážkam, aby ste boli čo najrýchlejší. Môžete si sadnúť, aby ste si zahrali hru, ak sa cítite unavený. Veľmi intenzívny zážitok.

Climbey

Cieľom je dostať sa do cieľa čo najrýchlejšie, vyhýbať sa prekážkam a snažiť sa nespadnúť. 15 úvodných úrovní, editor úrovní, online multiplayer až pre 6 ľuďí. Predbehnite svojich priateľov!


Space Ribbon

Zažite psychedelické vesmírne pretekanie na nekonečnej rozmanitej dráhe. Jedná sa o skutočný test zručnosti vodiča. Pretekaj až so 4 svojimi priateľmi na rozdelenej obrazovke.


Virtually Live Formula E

Zúčastni sa na akýchkoľvek podujatiach LIVE VR kdekoľvek na svete. Pozeraj sa z akejkoľvek pozície na trati a zdieľaj skúsenosti s priateľmi.


Boxing Workout

Virtuálna telocvičňa. Pomocou tejto hry môžete vykonávať rôzne druhy boxerského tréningu, ktorý spáli množstvo kalórií. Môžete sa otestovať, čo zvládnete.


Rec Room

Super hra. Obsahuje plnohodnotne mini hry ako paintball, frisbee, šarády, ... . Pre začiatočníkov vo VR dobrá na zvyknutie. Prispôsobte si svoj vzhľad a potom sa zapojte do hry pre viacerých hráčov.


RaceRoom

Zahrajte si RaceRoom a vstúpte do sveta profesionálneho vodiča pretekárskeho vozidla. Výber pretekov a dráh, režim pre viacerých hráčov, sponzorované súťaže a iné podujatia.


World VR Competition

Pozvite svojich priateľov a získajte zlatú medailu v tejto napínavej hre s medzinárodnou účasťou. Zúčastnite sa ôsmych jedinečných disciplín kde si budete testovať svoje inštikty a pohotovosť.


Assetto Corsa

Užívateľská sloboda, poctivý multiplayer a hlavne neprekonateľný pocit z riadenia superšportových automobilov. Krásny darček pre majstrov volantu.


Table Tennis VR

Jediný multiplayerový virtuálny ping-pong. Zahrajte si 1 proti 1, proti súperom online, alebo skúste mini hry, aby ste vylepšili svoje zručnosti.

  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok