fbpx

Často kladené otázky a prevádzkový poriadok - 3D mix

Vyberte si prosím kategóriu

Ak máte otázku, ktorá tu nie je zodpovedaná, kontaktujte nás.
Môžem mať dioptrické okuliare počas používania virtuálnej reality?

Áno, väčšina okuliarov sa bez problémov zmestí do VR headsetu.

Dá sa platiť kartou?

Zatiaľ to nie je možné, ale platbu kartou pripravujeme.

Kedy sa mám dostaviť?

Príďte aspoň 10 minút pred zarezervovaným časom.

Potrebujem špeciálnu obuv, alebo oblečenie?

Nie je potrebné, stačí také, v ktorom se cítíte pohodlne. Dokážete sa pri niektorých hrách spotiť podobne ako pri športe. Pre Vaše pohodlie je lepšia športová obuv.

Je vekový limit pre používanie virtuálnej reality?

Nie, avšak vekový limit môžu mať niektoré hry. Deťom púšťame, v závislosti od veku, len pre nich vhodné zážitky a hry. Avšak aj tak doporučujeme prítomnosť rodičov.

Môžem sa hrať naraz aj s kamarátom (multi-player)?

Áno, ak si rezervujete dve virtuálne reality je možné niektoré hry hrať naraz a stretnúť sa spolu vo virtuálnej realite. Prípadne sa môžete hrať hru online s hráčmi cez internet. O aktuálnej ponuke multiplayer hier sa môžete informovať priamo u nás. Najzaujímavejšie je zatiaľ kooperácie u hry Raw Data, kde môžete spoločne strieľať desivé roboty. Hra má aj zabudovaný Voice chat, takže si budete pripadať ako by ste boli v rovnakej miestnosti. Ďalej ponúkame hru, v ktorej proti sebe môžete hrať ping pong.

Môžeme prísť viacerí na jedno zariadenie virtuálnej reality?

Áno. Funguje to tak, že jeden zo skupiny používa virtuálnu realitu a ďalší sledujú čo sa deje na obrazovke. Je to veľká sranda práve aj pre tých sledujúcich. Ak prídu 4 ľudia na hodinu tak na jedného vychádza 15 minút (pokiaľ chcete hrať lokálny multiplayer hry je nutné si rezervovať 2 zariadenia VR).

Čo sa stane, keď prídem neskoro?

Bohužiaľ ste si pravdepodobne zkrátili čas vymeraný pre Vaše hranie. Avšak v prípade, že po Vás nie je nikto na rade, môžete pokojne dohrať

Čo ak nedorazím zo závažných dôvodov a budem mať zaplatené cez rezervačný systém?

V prípade zaplatenej celej sumy vraciame 50% späť. Ak máte zaplatenú len zálohu, tá sa nevracia. V prípade voľných termínov je možné dohodnúť sa na náhradnom.

Ponúkate občerstvenie?

Áno, v ponuke nealko nápoje, kávu, čaj, pochutiny a iné dobroty. V prípade uzavretej spoločnosti podľa dohody

Chcem si zarezervovať celú herňu pre svoju párty / firemnú akciu / na hranie. Poskytujete uzavretú spoločnosť?

Áno. Je potrebné nás kontaktovať a dohodnúť podrobnosti. Miest na sedenie je 22-30.

Ponúkate akcie pre firmy, oslavy, párty, atď. v externom prostredí?

Áno. Je potrebné nás kontaktovať a dohodnúť podrobnosti dostatočne dopredu. Prídeme kedykoľvek a kdekoľvek.

Pravidlá a podmienky pri používanie VR, simulátora auta a pod. Vstupom do herne súhlasí návštevník s prevádzkovým poriadkom a podriaďuje sa mu.
Základné povinnosti návštevníka:

Návštevník je povinný správať sa v priestoroch herne takým spôsobom, aby svojim správaním neobťažoval ostatných návštevníkov a aby svojim správaním nespôsobil zranenia iného návštevníka. Návštevník zodpovedá za škody na zariadení či majetku herne, ktoré spôsobí počas svojho pobytu. Nesie zodpovednosť v plnej výške a zaväzuje sa nahradiť plnú spôsobenú škodu na zariadení či majetku herne.

Všeobecné pravidlá herne:

Návštevník herne je povinný dbať na pokyny personálu. V priestoroch herne je zákaz fajčenia. Porušenie zákazu fajčenia je považované za závažné porušenie prevádzkového poriadku. Do priestorov herne platí zákaz vstupu zvierat.

Konzumácia jedla a pitia:

V priestore herne nie je povolené konzumovať vlastné nápoje a jedlo. Výnimku tvoria organizované súkromné párty po dohode. :-)

Všeobecné ustanovenia:

Návštevník zodpovedá pri používaní všetkých zariadení herne za škody spôsobené nedbanlivosťou alebo úmyslom a za škody spôsobené iným návštevníkom. V prípade závažného porušenia prevádzkového poriadku, opakovaného porušenia prevádzkového poriadku alebo agresívneho správania, je personál oprávnený vykázať návštevníka z priestoru herne bez nároku na vrátenie zaplateného herného času. Z dôvodu bezpečnosti je priestor herne monitorovaný kamerovým systémom. Vstupom do herne návštevník súhlasí s vydaním zápisu svojej osoby. V prípade poškodenia či krádeže osobných vecí návštevníka, nepreberá prevádzkovateľ zodpovednosť za vzniknutú škodu. V prípade rezervácie termínu, kedy sa zákazník nedostaví, si majiteľ vyhradzuje právo zrušiť platnosť darčekového poukazu z dôvodu blokovania časového plánu.Začiatok formulára

Komu je herňa určená.
Vstup do herne je povolený osobám starším ako 6 rokov. Vstup osobám mladších ako 6 rokov je povolený len s ich zákonným zástupcom. Zákonný zástupca za osoby plne zodpovedá po celú dobu pobytu v herni.
  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok